קצת עלינו

הקמנו את מיזם TOUCH BY FUSION אחרי שנים של טיולים בעולם בהן טעמנו כל סוג יין אפשרי וזיהינו שיש מחסור אמתי ביינות ברמה בינלאומית כאן בישראל. מטרת העל שלנו הייתה להציע לקהל הישראלי במחירים שפויים את היינות המופלאים שניתן למצוא במעצמות היין – צרפת, איטליה, ספרד, גרמניה ואוסטרליה. אנחנו לא מתפשרים על איכות ובוחרים בקפידה את היקבים שבהם אנו בוחרים לייצר את יינות הבוטיק שאנו מייבאים לישראל. 

היינות שלנו ייחודיים בנוף המקומי של ענף היין בישראל משום שחומרי הגלם שלהם גדלים במדינות עם אקלים ותנאים שונים לחלוטין מהאקלים ותנאי הגידול של היקבים בישראל. אנחנו מציעים את הפתרון האידיאלי עבור כל חובבי היין הישראלי שיודעים לזהות יין איכותי אבל לא רוצים לטוס עד חבל אלזס כדי לשתות יין כזה. 

היין שלנו הוא אחד מהסודות הכמוסים של ענף היין הישראלי וניתן למצוא את היינות שלנו רק באירועים סגורים ובסדנאות יין שאנחנו מעבירים בארגונים שונים. אם גם אתם רוצים להצטרף למועדון הסגור של משפחת פיוז’ן וליהנות מהיינות המשובחים בישראל תוכלו להתרשם ממבחר היינות בחנות היין שלנו או ליצור אתנו קשר בנוגע לסדנת יין חווייתית שאנו מעבירים. 

נשמח להכיר 😊

דילוג לתוכן