הקשר בין יין ואמנות- האם שתיית יין תורמת ליצירתיות?

אנחנו שותים יין כי כיף לנו, אנחנו שותים יין כי טעים לנו, אנחנו שותים יין כי זה נראה טוב, אנחנו שותים יין מאלף ואחת סיבות. מסתבר שאחת מהסיבות שכדאי לנו לשתות יין היא כי יין עוזר לנו להיות יותר יצירתיים.

מחקר שביצעו Austrian Scientists העלה שקיים קשר מובהק בין שתיית יין ליצירתיות.  

קרא עוד...

יינות מתיישנים – האם הם באמת יותר טובים?

יינות מתיישנים

התשובה (המעצבנת), אך, הנכונה לשאלה זאת היא – תלוי. קיימים יינות מעולים שההתיישנות עושה להם רק טוב ונוכל ליהנות יותר משתייתם גם אם נפתח את הבקבוק עשרות שנים לאחר הייצור.

דוגמא ליין שההתיישנות עושה לו טוב הוא השיראז הצרפתי. דוגמא ליין שנעדיף לשתות אותו תוך שנה עד שנה וחצי מרגע הייצור הוא סוביניון בלאן. 

במאמר היום ננסה להסביר מה זה בדיוק יינות מתיישנים, למה ומתי הם משתבחים עם השנים. 

קרא עוד...

יין לבן סוגים נפוצים ואהובים במיוחד עלינו ובכל העולם

אוגוסט 2018, כל כך חם בישראל שהדבר היחיד שאנחנו יכולים לחשוב עליו זה שתיית יין לבן צונן ואיכותי שיוריד לנו את הטמפרטורות של הגוף. במאמר היום נמשיך לעסוק בעולם היינות הלבנים, נציג לכם את סוג היין הלבן הנפוצים בעולם, מאיפה הם הגיעו, מה מיוחד בהם ולמה שווה לכם לנסות אותם.

קרא עוד...

יין לבן למתחילים - כל מה שצריך לדעת על יין לבן

אם נרצה לחלק את עולם היינות לפי החלוקה הגסה ביותר ניתן יהיה לקבוע כי עולם היינות מתחלק לשניים – יין לבן ויין אדום. מסתבר שלמרות שאנחנו נתקלים ביין לבן בלי סוף (לפחות) מגיל 18, רבים מאתנו מעולם לא עשו מאמץ כדי להבין מה עומד מאחורי סוג המשקה הפופולארי שאנחנו כל כך אוהבים.

במאמר זה נסביר מה זה יין לבן, על איזה סוגי יינות לבנים אנו ממליצים ונקנח בהסבר על ריזלינג ועל יין לבן גוורץ שאהובים עלינו בפיוז'ן במיוחד. 

קרא עוד...

מאמרים נוספים...